Szentendrei Konzervatív Esték Klub

Szentmihályi Szabó Péter előadása

A Szentendrei Konzervatív Esték Klub

A magyar ügy

címmel tartott kávéházi estet melynek vendége

Szentmihályi Szabó Péter

író, költő, műfordító volt.

Szentmihályi Szabó Péter Szentendrén. Ami önmagában nem is túl meglepő, hiszen mint megtudtuk tőle, óbudai lakhelyükről nagyon gyakran látogatnak feleségével városunkba máskor is kikapcsolódni. Ezúttal viszont a jeles író, közíró, műfordító, költő Szentmihályi Szabó Péter a SZEKE Klub vendége volt a már megszokott helyszínen a Czóbel parknál lévő Silhouette Caféban. A kötetlen hangulatú kávéházi beszélgető estén az elmúlt választások nyomán kirajzolódó szellemi és politikai irányzatok alakulásáról is szó volt, de globális kérdések és kihívások is szóba kerültek, mely kérdéseknek az aktualitása napjainkban egyre inkább erősödik, különösen az ilyen elemző, értékelő összejövetelek során. De ezentúl aktuális politikai és kultúrpolitikai kérdések is felmerültek, valamint az immár 80 kötettel büszkélkedő író néhány könyvét is volt alkalma a nagy létszámú közönségnek dedikáltatnia. A SZEKE Klub szervezőcsapata nevében Török Balázs látta el a házigazda szerepkörét, és az estén ismét részt vettek új személyek is városunkból, mely a közösség alapvető céljaival egybevág, hiszen a SZEKE a jövőben is vár minden érdeklődő szentendreit soraiba, hogy összetartó közösséget tudjon építeni a városban.

a Szentendrei Konzervatív Esték Klub szervezőcsapata

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Alapinformációk

This entry was posted on 2014/05/21 by in Előadások.

Navigáció

%d blogger ezt szereti: